Strona główna1 » Zasady wysyłki

Kontakt

  • Stimulant
    Al. Jerozolimskie 49
    NIP: 7582370909
  • E-mail:biuro@stimulant.pl
  • Telefon503-483-090
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 11:00 - 19:00 sobota 12:00 - 16:00

Zasady wysyłki

Orientacyjny czas realizacji dostawy (wraz z dostawą) wynosi od 1-5 dni roboczych w przypadku dostępności towaru w magazynie. W przypadku braku jakiegokolwiek produktu prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@stimulant.pl bądź telefoniczny na nr: 503-483-090.

W przypadku wyboru płatności za zakupy przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy zamówienie zostanie wysyłane tuż po zaksięgowaniu kwoty zamówienia na koncie Sprzedawcy, bądź po otrzymaniu od klienta potwierdzenia wykonania przelewu za zamówienie.

UWAGA!
Jeżeli podczas odbioru przesyłki, paczka ma widoczne ślady uszkodzenia, bądź ingerencję w jej zawartość innych osób trzecich, należy odmówić przyjęcia przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół zgłoszenia szkody dokładnie opisując ślady naruszenia. Niezwłocznie należy poinformować o zdarzeniu Sprzedającego oraz przesłać skan protokołu zgłoszenia szkody wraz ze zdjęciem uszkodzonej paczki na adres: biuro@stimulant.pl.  Jest to  niezbędna procedura stanowiąca podstawę reklamacji.


Przejdź do strony głównej

Promocje

My w socialach